Otobüs Söndürme Sistemi

Mercedes marka tüm otobüslere kolaylıkla uygulanabilen Protech otomatik yangın söndürme sistemi ile otobüs yangınlarına son. Mercedes ,özellikle şehirler arası taşımacılık yapan bir çok firmanın rercih ettiği bir markadır. Bu firmaların da bir çoğu travego otobüsleri tercih etmektedirler.Tüm mercedes otobüs sahipleri firmamıza ulaşıp yangın söndürme sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir.

KPS (Katı Potasyum Söndürme) sistemi roketler ve uzay mekiklerinde kullanılan söndürme sistemidir. Ozon tabakasına zarar vermez. Diğer yangın söndürme tüpleri gibi ortamdaki oksijeni tüketmez. Aracınızı uzay teknolojisi ile korur.

otobus sondurme sistemi

Araç yangın söndürme sistemleri 10 yıl boyunca bakım gerektirmez. Diğer yangın söndürme tüpleri her yıl doldurulmalı, basınçları kontrol edilmeli ve belgelendirilmelidir. Araç yangın koruma sistemleri 10 yıl boyunca hiçbir bakım ve kontrol gerektirmez. Protech yangın söndürme sistemleri sizi her yıl kontrole çağırıp bütçenize zarar vermez. Yangın söndürme kitleri KATI POTASYUM içerikli olduğu için yangın söndürme sırasında aracınız motor ve elektrik aksamlarına HİÇBİR zarar vermez. Yangını söndürmek için ocağınızı söndürmez. Yangın söndükten sonra Motor ve Elektrik aksamlarında hiç bozulma, aşınma, paslanma ve nem görülmez. Diğer yangın söndürme sistemleri gibi motorunuza su, köpük ve nem katmaz. Milyonlar harcayarak aldığınız aracınızı yangın söndürmek için öldürmez.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. & Lider Yangın Söndürme
Web Tasarım: Akademi Grafik